Creative Weddings, Ve Vilkách 179, 250 82 Horoušany
+ 420 777 790 730

Skip to Content

KDO JSME?

Jsme kreativní tým mladých lidí, pro které jsou svatby velkým koníčkem. Proto jsme potěšeni se Vám nyní představit jako svatební agentura Creative Weddings. Naše agentura se zaměřuje na oblast Prahy a středních Čech. V rámci každé svatby vypracujeme individuální plán a návrhy realizace.

Jako základ každé svatební organizace je rozsáhlejší osobní schůzka se snoubenci, při které si koordinátor vyslechne představy a plány snoubenců. Poté vyhotovíme hrubý nástřel realizace, harmonogramu a také finanční nabídku.

Tato služba je zcela ZDARMA.

Jak již o nás vypovídá náš firemní název, vyznačujeme se velkou kreativitou našich služeb. Kreativními nápady také vybavujeme naše svatby.

Jako příklady můžeme uvést:

  • Zařízení a návrhy tzv. save the date (před-oznámení)
  • Výroba jmenovek, svatebního menu a jiných tiskovin
  • Hromadné pouštění svatebních balónků
  • Kornoutky s okvětnými lístky s logem či tématem svatby
  • Náhradní taneční obuv pro unavené nohy
  • Dárky pro děti
    a mnoho dalších…

TO JSME MY!

Jana Kalhousová

Jana Kalhousová

majitelka agentury

Jana Kalhousová

Mít tu možnost splnit snoubencům jejich sen o dokonalé svatbě, pomáhat jim s přípravou svatebního dne, doporučovat a radit – to vše je krásnou součástí svatebních příprav.

Ušetřit je veškerého stresu, obav a starostí, to je výzva a zároveň součást naší krásné práce. Pracovat ve svatební branži není jednoduché, ale když Vám novomanželé se slzami v očích děkují, že jste jim pomohli uskutečnit jejich svatbu bez stresu a dali jim tu možnost užít si naplno všechny body svatebního programu, tak právě to je jen pravý důvod, proč se jedná o PRÁCI SNŮ.

Lucie Jiroušová

Lucie Jiroušová

floristka

Lucie Jiroušová

Náhody se dějí a já jsem důkaz, že když se chce, stane se i z oděvní návrhářky úspěšná floristka. Přála bych každému, aby ho jeho práce bavila a naplňovala tak jako mě. Každé zadání od nevěst je jiné a to mě na tom vlastě baví úplně „nejvíc“. Můžeme s květinami experimentovat a vymýšlet nové vzory a způsob použití květin. Naše nevěsty jsou pro nás inspirací, kterou následně přenášíme i do naší práce.

Každá květina je jiná stejně jako lidé. Když je ale dobře poznáte a respektujete jejich potřeby, vrátí Vám to…
Michaela Mandelíková

Michaela Mandelíková

senior koordinátor

Michaela Mandelíková

K práci koordinátorky jsem se dostala úplnou náhodou přes kamarádku a kolegyni Dominiku a jsem moc ráda, že se tak stalo. Koordinace je moje “vášeň” a je skvělé pozorovat celý tým v čele s Janou, jak pro Vás vytváří nezapomenutelný a jedinečný den.

Každá svatba má svůj příběh, své emoce, svou atmosféru a díky této práci mohu být i já součástí a podílet se na tom, aby byl Váš den perfektní. Jana s Luckou jsou velké profesionálky, které se snaží naplnit Vaše přání a myslím, že to je vidět.

A co mě baví nejvíce? Že jsme kamarádky, normální holky, které mají radost ze své práce a společně pracujeme na tom, abyste Vy prožili Váš svatební sen.

Dominika Juričkovičová

Dominika Juričkovičová

senior koordinátor

Dominika Juričkovičová

S Janou to spolu táhneme již pátým rokem a naše spolupráce je pro mě srdeční záležitostí. Za těch pár let jsme měli možnost poznat spoustu skvělých snoubenců, kteří svůj nejdůležitější den v životě svěřili do rukou právě nám v Creative Weddings. Ten pocit, kdy Vám můžeme pomoct plnit Vaše sny, představy a přání, ten ani nejde popsat. Vaše spokojené úsměvy na konci svatebního dne jsou pro nás tou nejkrásnější odměnou.

Já osobně věřím, že když máte možnost dělat něco, co Vás baví, na výsledku Vaší práce to jde hned poznat a u nás v týmu to platí hned několikrát! Jsem pyšná na holky, se kterými můžu pracovat a vděčná Janči za příležitost, kterou mi dala!