Creative Weddings, Ve Vilkách 179, 250 82 Horoušany
+ 420 777 790 730

Skip to Content

Reference

Rádi bychom se s Vámi podělili o některá krásná slova našich spokojených klientů.

 

Děkují moc Creative Weddings za skvělou organizaci mého druhého velkého dne se vším všudy. Pět krásných holek, které nejen organizovaly, kdo si má kam sednout, což já rozhodovat nesnáším, rozhodovaly kdy se bude krájet dort, což já nesnáším, rozhodovaly, kdy a kam se bude házet kytka, což já nesnáším úplně nejvíc. A jak krásně holky plnily roli zabavení tatínků, kteří na nich mohli oči nechat. Velká spokojenost.

Agáta & Jakub | 24. května 2013

Penzion v Polích
Náš svatební den

Jana and her team were a tremendous asset to our wedding planning and successful outcome. She and team were professional, well organized and efficient to make our day even more special. We strongly recommend their services if you want to have an amazing wedding without worrying too much!

Andy & Fabri | 21. července 2017

Greensgate Golf & Leisure Resort
 
Náš svatební den
 

Dobrý den Jani, chceme Vám s Kubou velmi poděkovat za vymyšlení a zorganizování nádherné svatby. Moc jsme si to užili. Všem se líbilo a všichni Vás chválili. Nevím, co bych si bez Vás počala. Doufám, že nedělní svatba byla stejně dobrá. Jste všechny hrozně šikovné a milé.

Pavla & Kuba | 6. srpna 2016

Family hotel Okoř

Krásný den všem! Kde začít :), Jana a její tým je skvěle fungující celek! Už z prvního emailu Janičky, reagujicího na moji poptávku, jsem věděla, že si budeme rozumět a cítila jsem z něj neskutečnou energii a nadšení. V tomto duchu potom vše fungovalo i celých 6 měsíců, co jsme svatbu ladili. Snažila se nám doporučit ověřené dodavatelé, ale netlačila nás do nich (mimochodem velice doporučuji Talpa Flowers, CupCakes Veronika, SIMS PHOTO, Creative Pictures), vždy se vším poradila, snažila se vymyslet nejlepší možné řešení. Nejvíc však svůj um dokázala v den svatby, kdy to vypadalo, že bude obrovský slejvák a Janča mě i mého manžela uklidnila, že bude krásně a i kdyby ne, že se to nějak vyřeší. Nakonec krásně bylo a celý den byl prostě dokonalý! Od první kytičky do posledního ubrousku! Já i manžel jsme si celý den neskutečně užili a mohli jsme se věnovat našim hostům. S Janou se chci rozhodně scházet nadále, jelikož takto pozitivního člověka ve svém životě prostě mít chcete! Jani, Míšo a Domčo, moc Vám s Pétou děkujeme za náš den, budeme na něj vzpomínat a přeji mnoho stejně úžasných svateb jako byla ta naše! S láskou Šári a Petr

Šári & Petr | 7. července 2017

Statek Blažejovice
 
Náš svatební den

Jsem velký perfekcionalista a člověk, který má (na české poměry) asi dost vysoké nároky. S Janou jsme si ale výborně rozumněly a sdílely pohled na přístup ke klientovi. Jelikož mě organizování eventů baví a měla jsem dost času, plánovala a zařizovala jsem si svatbu sama. Creative weddings jsem si najala „pouze“ na koordinaci samotného svatebního dne. Jana se ale nikdy nebránila žádné konzultaci či předsvatební schůzce. Pohotově odpovídala na emaily i jakékoliv nečekané změny či požadavky, kterých nebylo zrovna málo. Nicméně Jana i tak přicházela s dalšími podněty. Z komunikace s ní bylo vždy cítit, že úspěch „akce“ a spokojenost klienta je u ní na prvním místě. Pokud mi mohla nějak ulehčit předsvatební organizaci či ušetřit čas, nabídla se pomoct, i když to pro ní znamenalo víc práce. Raději chtěla vedět víc než být bez informací. Slova „nevím, nejde, neznám“ jsou ji cizi. Děkují, že jsem pro hladký průběh našeho svatebního dne našla dobrého a profesionálního parťáka!

Nika & Štefan | 6. června 2015

Chateau Třebešice
 

Creative Weddings aneb svatba zvládnutá bez stresu a s navozením nádherné atmosféry… Díky perfektní práci celého týmu a hlavně vrchní velitelce Janičce jsme mohli mít tu nejkrásnější svatbu, jakou jsme si mohli kdy přát. Profesionalita a kreativita doprovázena 100% nasazením byla tou nejlepší kombinací pro to, abychom si nejen my, ale i naší blízcí, užili svatební den. Jsme opravdu velmi vděční za všechno, co pro nás Creative Wedings udělali! Děkujeme!

Lucie & Petr | 26. června 2014

Farma Michael
 
Náš svatební den

Jsem moc šťastná, že jsem si při výběru svatební agentury vybrali právě Creative weddings. Jana, velitelka týmu, je naprosto úžasná – skvělá organizace, ale i osobní přístup, což je při spolupráci velmi důležité. No a ty její originální nápady! Od začátku nás provázela celým plánováním svatby a byla vždy na příjmu, když jsem ji pravidelně zavalovala „neznalými“ dotazy budoucí nevěsty. Veškeré přípravy proběhly dle mých představ a nakonec svatební den… Naše originální a nádherná bylinková svatba byla kouzelná hlavně díky originálním dekoracím, květinové výzdobě, skvělému rautu, sweetbaru, nádhernému místu a skvělé organizaci celého dne. Jako novomanželé jsme si mohli celý den jen užívat a bavit se s našimi blízkými.
Díky Janě a celému týmu byla naše svatba kreativní a dokonalá:). Díky Jani!

Míša & Ondra | 26. října 2014

Family hotel Okoř
 

Jani, ještě jednou moc děkuju za všechno… Všechno bylo úplně dokonalé… My jsme pro vás jen jedni z mnoha, ale vy jste pro nás jedničky a máme na vás vzpomínky do konce našeho života!
Děkujeme!

Hana & Marek | 25. května 2017

Family hotel Okoř
 

Janička z Creative Weddings se mnou byla v těsném kontaktu od úplných počátků plánování svatby, které začalo cca tři čtvrtě roku předem. Během té doby jsme si vyměnili desítky emailů, absolvovali mnoho schůzek a pod jejím nevtíravým vedením začal můj svatební den nabírat čím dál hmatatelnějších a krásnějších obrysů. Skutečnost nakonec překonala veškeré moje předchozí představy. Nejen, že všechno od vybraného místa, květin, přes stylové svatební dekorace, zasedací pořádek a postarání se o hosty, bylo perfektní, ale navíc byli naprosto úžasní i všichni, co se na přípravě naší svatby podíleli a velmi tak přispěli k její fantastické atmosféře. Mě jako nevěstě Creative Weddings umožnili si celý den opravdu od začátku do konce naplno užít a soustředit se jen na svého manžela a blízké. Vše bez jakékoliv předsvatební nervozity, protože jsem věděla, že se na ně mohu 100% spolehnout. Všem nevěstám jednoznačně doporučuji nechat si od Creative Weddings připravit svatební den, který opravdu (jak všichni správně říkají) strašně rychle uteče. S Janou a jejím týmem si ho maximálně vychutnáte a jako bonus poznáte báječnou partu lidí.

Zdeňka & Martin | 3. května 2014

Letenský zámeček