Creative Weddings, Ve Vilkách 179, 250 82 Horoušany
+ 420 777 790 730

Skip to Content

Workshopy

SVATEBNÍ WORKSHOPY od Creative Weddings

Plníme Vaše přání a přicházíme s nabídkou jedinečných svatebních workshopů, o které jste si tak dlouho psali. Podělíme se s Vámi o naše dlouholeté zkušenosti s organizací svateb různého zaměření. Dozvíte se vše, co je pro Vás důležité a zajistíte si tím hladký průběh jednoho z Vašich nejdůležitějších dnů v životě. Zodpovíme všechny Vaše otázky, dozvíte se spoustu vychytávek a rad od jedné z nejprestižnějších svatebních agentur v Praze.

Kdy začít s plánováním? Jaké svatební místo zvolit? Jak vysoký bude svatební rozpočet? Jak vybrat správné dodavatele? Jaké jsou dnes trendy ve výzdobě? Vyplatí se zaplatit si svatebního koordinátora? Všechny tyto otázky a spousta dalších budou zodpovězeny.

Workshopy od svatební agentury Creative Weddings jsou určeny pro všechny nevěsty, které si chystají svatbu samy, a i přesto chtějí mít vše, co ke svatbě patří.

Cena za každého účastníka je 1250kč, pokud se workshopu zúčastní oba snoubenci, druhý obdrží slevu 20%.

Při zájmu o workshop pište na email jana@creativeweddings.cz termíny budou vypsané dle Vaších časových a termínových možností. Proto nám je prosím v emailu sdělte (víkendy, večery, odpoledne apod.). První vlna workshopů se bude konat hned zkraje února 2018, a následně v pravidelných intervalech.

Be fabulous. Be empowered. Be Blown Away!

POZOR workshopy jsou kvůli individuálnímu přístupu omezeny počtem účastníků.